Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2013

1.1.2013

Krásný novýýýýýýýýýýý celýýýýýýýý rok :o)) Včera to bylo na houby. Takovej pěknej večer to byl, pospával jsem na gauči. Asi v půl dvanáctý večer jsem šel vyčůrat, rozespalej, jen tak tak jsem zvednul nohu, abych se nepřevrátil a najednou rána, nějakej blbec začal pouštět rachejtle, tak jsem se lekl a utekl jsem domů pod židli...dostaly mě ven až dobroty....jak jinak...ale měl jsem po náladě...a to jako úplně. Takže jsem zalezl znechuceně do postele a vylezl jsem až v půl desátý ráno. A jak jsem se dral ven, tak jsem s sebou vzal skleničku od vína a ta se rozbila - střepy přinášejí štětí ne? Tak jakýpak copak.... http://www004.estranky.cz/system/editor/fckeditor/editor/images/smiley/msn/shades_smile.gifpak jsem lítal venku a holka mě šla házet ten můj balon na provázku...a omylem (to tvrdí ona, ale může si za to sama,měla to posbírat) stoupla do mýho........ no takže sem se štěstí jen pohrnehttp://www004.estranky.cz/system/editor/fckeditor/editor/images/smiley/msn/devil_smile.gifJO a hlavní zpráva! Narodilo se mi 5 šedivejch sourozenců....čučel jsem jak blázen, taky jsem byl takhle pruhovanej jako malý sele???? No potěš....ale to je pořád, jak jsou strašně krásnýýýýýýý, no tak to jsem byl asi taky...jak byl....jsem! Mám 2 malý ségry a 4 bráchy :o))) Takže šediváci hodně zdraví, štěstí a ty nejhodnější páníky!!! A netrapte tu naší šedivou matku, nebo jen trochu prosím :o))

Max

 18.2.2013

A sakra, nějak nestíhám....byli jsme se podívat na bráchy a ségry, ale mě k nim nepustili...asi abych je neučil blbosti.....a prý mi bráchu nepořídí....ta jsme se s holkou snažili, ale kluk je neoblomnej.... takže prý nic...aspoň, že jedna ségra zůstane s mámou...budu tam jezdit :o) A doufám, že všichni ostatní budou mít aspoň tak hodný holky a kluky, jako mám já.....přes den si chrním na gauči nebo na koberci pod stolem a v noci v peřinách :o) JInak holka se rozhodla, že budeme trénovat chůzi u nohy....ale na vodítku..místo mýho oblíbenýho obojku s kytičkama mi nandala nenáviděný stříbrný obojek, kterej se občas - když nejdu u nohy, tak divně stáhne a mám ho těsnej u krku až bych řekl, že to škrtí....sakra práce....jo a prý až bude hezky, tak pěkně pomažu přes den do mýho letního bytu na zahradě...tak jsem na to zvědavej, přeci jen jsem si na ten gauč už tak nějak zvykl.....no jo, zkusím smutný oči, svěšený uši a mrkání...jestli to zabere a nechá mě na gauči....taky jsem se byl podívat za Vendou...a za holčinýma babičkama...ta jedna je na mě zvyklá, ale ta druhá se mě bála a hladila mě vždycky, jak když má něco s rukou....ale teď naposled už to bylo dobrý :o) takže už jsme snad taky kámoši...už mě ten sníh štve, pokaždý vycházce do sprchy a umýt nohy, utřit nohy....no snažil jsem se protestovat, že to utřu do koberce...ale neprošlo to...tak to vždycky protrpím a dělám u toho výrazy, aby bylo dostatečně vidět, jak mě to se.. štve.... :o)))) no nic, jdu jíst, je 6 večer a to je co???? Večeřeeeee :o)))

Max

24.2.2013

ZÁKONY PSÍHO VLASTNICTVÍ:

Jestli se mi to líbí, je to moje.

Pokud to mám v tlamě, je to moje.

Pokud ti to můžu sebrat, je to moje.

Pokud si s něčím hraješ a položíš to, je to moje.

Pokud jsem to měl před chvíli, je to moje.

Pokud to jen vypadá jako moje, je to moje.

Pokud je to moje, nesmí se to podobat ničemu z tvých věcí.

Pokud to rozkoušu na kousky, všechny kousky jsou moje.

Pokud jsem to viděl první, je to moje.

Když se to rozbije, je to tvoje .

 

http://www004.estranky.cz/system/editor/fckeditor/editor/images/smiley/msn/wink_smile.gif

Max

24.3.2013

Strašně to letí, nějak nestíhám dopisovat :o))) Každopádně 2o.3. holka přijela domů a jako vždy pečlivě kontroluju, co všecko přivezla....u kufru jsem se zasekl....byla v něm bedna a divně pípala a hlavně děsně voněla....HA...pipiny....sem s nima, honem mi je dej k večeři...a prý kulový...jsou to naši spolubydlící...jak jako spolubydlící????? Pak je hodila do klece a takový malý zmetci...no sežrat.....nesežrat....naštěstí mi pak řekla, že to bude snášet vejce a na podzim půjdou na pekáč...tak jsem je ještě chvíli prudil a pak je nechal...musí být zatím doma, protože venku je zima a ty potvory nemají ještě pořádný peří. Ale ven půjdou, jak to jen půjde, děsně mě prudí, jak pípají.....ale sežrat je teď by nebylo výhodný, takže si jich nevšímám :o)))Můj čas přijde :o)) Venku je příšerná kosa, ráno jdu ven jen rychle, vyčůrat, vykadit a okamžitě domů, br....ještě že ten gauč je teplej....jinak ty koroptve a bažanti vedle ze sadu jsou pěkně voráchlý.....normálně mi chodí po zahradě....ale už trénuju klid a já je fakt jednou sundám, to budou čumět potvory.....taky tady byl Venda, to byla paráda :o) Sníh mi už leze na nervy - protože přijdu z venku...umejou mi nohy, jdu ven, dovnitř, zase umýt nohy....hnus :o( Nedávno jsme byli s holkou venku a já jsem nějak zatáhl a ona upadla a byla od bahna....čuně je to, ale já se tvářil, že je mi to děsně líto....ale já byl taky jako prase, tak co...neměli jsme si co závidět :o))) ale na houby je, že jsme přišli domů, ona se jen převlíkla a já musel zase do sprchy...nespravedlnost!!!!!JInak po zimě jsem koukal s holkou na tůje...a bylo rozhodnuto...půjdou pryč...musí, nic jinýho jinm nezbývá...4 jsou zlomený a zbytek nějak záhadným způsobem zčernal :o)))) A měl bych se zvážit...no příště :o)))

Max

31.3.2013

Tak mi na to přišli...nejdřív si holka myslela, že je blázen, ale před pár dny mě chytla s hlavou v její kabelce, jak tam přebírám, co si vezmu...no co bych si tak mohl vzít...peněženku, co jinýho :o)))) a zvládnu rozlišit, co je peněženka, co kapesníky, co klíče od baráku....vezmu si jen peněženku a pouzdro s drobnýma....No tak tohle se o mě už ví...sakra.....jo a pěkně mě se*e ta zima, ne kvůli sněhu, ten mám rád, ale ty kecy.....umýt nohy...umýt nohy.....bla bla bla...jako by vadilo, že na gauči bude trochu bahna....tuhle mi stejně holka umyla ty nohy nějak blbě a když jsem si dělal pedikuru na gauči, tak tam trochu bahna vypadalo....no co, jen ať vidí, jak mi to blbě myje, když už to dělá, tak pořádně, no neeee???? Pipiny jdou už mimo mě...jen se nemůžu chodit koukat na Majdu,když tam jsou s ní,  aby holka ušatá nevyšla ze cviku.....:o)) Jo a chtějí  mě naučit u nohy na vodítku...brrrrr, nemůžu prej chodit půl metru před nima....ach jo....to zase bude uškrcenej pes.... Už chci taky sluníčko a to hlavně z důvodů slunění venku (i když ten krb taky není špatnej) a hlavně - nebudu pořád posluchat buzeraci UMEJ SI NOHY!!! popřípadě řeči typu....nemáš jen dvě nohy, počkej.....ach jo....

Max

3.4.2013

Tak nejdřív: Všecko nejlepší Corey, Beníku, Suri, Kyro, Meggi, Airrin !!!!! Hodně zdraví, štěstí, teplý místo na gauči a ty nejstarostlivější páníky!!!! Jinak já jsem dostal dort....ale oproti loňsku jsem nestihl ho celý oblízat dokola, aby mi ho nikdo nesežral.....ale vzali mi ho po chvíli a řekli, že mi dají kus....tak jsem vydyndal pak ještě další kus.....výborný...jen to smrdělo málem, doufám, že se zítra ještě podělí, to by mě jinak naštvali! A taky jsem dostal kost....příští týden je v Praze výstava For Pets, tak mám slíbenej dárek, co si vyberu :o)))) No už teď se těším :o)))) A ostatní moji adresu znáte, dárky přijmu velice rád a poděkuju :o))) Takže, kdo začne????  :o)))Počasí je tady jak kdyby byl už 4 měsíce furt jen prosinec sakra.... jo a taky bych se měl zvážit :o)

Takže: 2 roky.....váha....30,5 kg

Max

7.4.2013

Dneska byl těžkej den....Naše ušatá holka Majda odešla za duhový most....nebylo jí dobře, nejedla, nepila a tak s ní jeli k paní doktorce....bohužel jí nešlo pomoci, i když jsme všichni moc chtěli.....bylo to moc těžký rozhodnutí a už nikdy ho nechceme podstupovat.....Ale Majdu jsme si vzali na zahradu, můžu jí tak aspoň hlídat dál.....moc se nám stýská holko naše ušatá....Moc na tebe budeme myslet....A nezlob tam.....anebo jo....můžeš přeci......

Max

2.6.2013

Budou to dva měsíce, co mám odešla Majda.....stýská se nám pořád....mám tu apsoň pipiny na zlobení :o) Jejich počet stoupnul na 12 kousků, tak je tam chodím kontrolovat :o) JInak tady leje a leje...když jdu z pole, vypadám jak bahňák :o( A nejde být venku ani moc dlouho, je to na prd.....jo a doma na mě vymysleli novou lest, jak mě unavit :o) Nejdřív jsem teda na ně koukal dost nedůvěřivě, ale pak se mi to fakt začalo líbit :o) zapřáhli mě do koloběžky :o) Je to poráda, první pokusy byly teda šílený, než jsem pochopil, co se po mně chce, takže holka málem zkončila párkrát v poli. Pak mi bylo vysvětleno, že koloběžka je na silnici a néééé na pole. Takže jsem pochopil a paráda. Běžím rychle a stíhají mi :o) Zatím to zkoušíme na krátký úseky, abychom vypilovali techniku a pak už to vyzkoušíme i dál :o) je to paráda!!! Dneska i včera pořád leje, ale holka se teda odhodlala a šli jsme ven, ale byli jsme jak vodníci...takže ušusit, zabalit do deky a šup na gauč :o)))) Joooo a slyšel jsem, že dorazí Vendaaaa :o))) A pojedeme na výlet :o) takže už se těď teším Zrzoune :o)

Max

27.7.2013

Jojo, nestíhám....od 13.7.-20.7. jsem byl na výcvikovým táboře....co k tomu říct......první den večer jsem na holku prosebně koukal, zda to nezabalíme a nevyrazíme směr domov....učili mě chodit znova u nohy. Peklo.....vůbec se mi nechtělo...pak další dny jsem pochopil, že to prostě musím udělat, jinak mě budou prudit dál....Od neděle to bylo fajn...neprudili jen mě, ale i všecky ostatní a pak jsem pochopil, že je to vlastně fajn. A normáně už umím plavat!! Donesu damíka z vody....teda ...nejdřív do tý vody vlezu, osmělím se, pak musím chvíli jít a začít plavat...abych to teda upřesnil :o)) Ale zbytek prý dopilujeme.....učili mě vlečku, dohledávku, aport..to jsem ze začátku nechtěl, ale pak jsem došel k závěru, že mi stejně nic jinýho nezbyde....tak jsem to vzdal a začal jsem ho brát nejdřív z ruky, pak ze země....občas to bylo šílený lítat po poli v tom vedru, ale bavilo mě to. Večer jsem odpadl a byl klid :o)) bylo toho hodně...poznal jsem další šedivky a i jiný psiska.......tak jsem se s holkou dohodli, že budeme jezdit pravidelně, aby ze mě něco bylo..... udělali jsme zkoušku T.A.N. (jako vlohy)  a pak jsme šli memoriál Martiny Havlové......a tam jsem podělal vodu, jinak jsem měl body na první cenu...njn, jsem tele...příště to vylepším :o))) Přijel jsem domů a klukovi v týdnu utekly křepelky...a ač jsem byl utahanej, tak jsem jednu křepelku dohledal a vystavil! To asi jak jsem byl ještě zblblej z toho tábora :o) No zážitků byla hromada...naučil jsem se systém hledání a už na tom poli neběhám jak postřelenej zajíc, ale trochu jako loveckej pes....(to tvrdím já, jiný by třeba měli jinej názor :o))) jen ještě musím doladit to, abych vydržel běhat delší dobu stejným tempem, tak prý budeme trénovat.....uf, přemýšlím, co všecko ještě dodat....bylo to super a i přes to, jak jsem na Horáčka ze začátku koukal (jako že mě totálně štval :o)), tak jsem si na něj zvykl a ke konci jsem ho začal mít i rád :o))) Takže asi tak :o)

Max

17.12.2013

Jasně, vyprdnul jsem se na to psaní nějak......tak jak bych začal......po táboře jsem byl ještě 2x na víkendovým výcviku a to bylo fajn. Jen pořád ta voda mi dělá problém....Jenže jsem pěkně vyčůranej, když do vody chci, plavat umím...když se mi tam nechce, tak prostě nepůjdu, i když mě tam budou házet, přemlouvat, dávat mi dobroty...prostě se mi tam nechce a hotovo....pak jsem jezdil ještě na výcvik za Kiki a  hnědým kámošem Ironem....tam teda jezdím pořád, ale jen na čumendu a na hraní :o) Taky jsem se byl podívat na klubový výstavě výmarů v Humpolci a taky mě nutili běhat v kruhu a dělat postoj.......čučel jsem jak puk, netušil jsem, co to po mně chtějí :o))) Ale nějak jsem to dal. Pan Buba o mně řekl, že mi něco chybí, co jsem mu potvrdil a pak jsem tam běhal jako tele.....no nic, zkušenost dobrá....byl tam krásnej rybník a tam jsem si báječně zaplaval a proč??? Protože jsem chtěl :o)))) Taky mi už zkolaudovali dům, takže tam máme trvalý bydliště všichni, ne jen já. Máme novej gauč a má děsně pohodlný opěrátko a já báječně vidím ven :o) Zahrada byla přestvěna ku obrazu mému a já jsem spokojen, už mi tam nic nepřekáží......chtělo se prostě jen domluvit, já to říkal pořád :o) Už je zima a topí se v krbu a to je něco...válet se u něj a vyhřívat kožich.....taky holka dostala šicí stroj a ušila 24 adventních pytlíků a každej den tam mám dobrotu....paráda :o) škoda, že Vánoce jseou jednou za rok....No nic, fakt se s tím psaním polepším :o)

Max

 

28.12.2013

Uf.....jsem doma...ale od začátku...holka našla na internetu partu lidí, co chodí venčit psy.....tak prej že se přidáme...no dobře...přijeli jsme na první akci před pár týdny do Kounic,vylezl jsem z auta a chtěl jsem všecky prudit....dostal jsem vysvětleno, že takhle ne.Dobrá....nakonec to bylo fajn a psi se navzájem neprudili....a šli jsme asi 3 km. Další proházka byla ve Vinoři, už jsem neprudil, celkem jsem se těšil. Byl jsem za to i pochválenej, že já prudič příšernej jsem se choval slušně. Jen si mě tam vyhlídnul děěěěsně velkej pes...teda fena....taková veliká - prej mastifka.Jo Zara....ještě teď se v noci odkopávám, když o ní slyším :o) To veliký tělo, který za mnou běhalo, nadbíhalo mi....no nakonec byla fajn, ale dala mi zabrat :o)) Myslel jsem si, že když je to tak veliký, že to moc nevydrží...opak byl pravdou....vydrželo to....A dneska když jsme přijeli na procházku -Drábské světničky - jsem si už při výlezu z kufru říkal a v duchu se modlil.....jen ať si mě proboha nikdo nevyhlídne.....ooooo jak jsem se mýlil.....jeden černej pes za mnou....byl mi v patách....párkrát jsem byl fakt vytočenej a dával jsem mu to najevo, ale evidentně mu to bylo úúúúplně šumák. Naštěstí tak v půlce cesty se mi ztratil z očí a já ho ani nehledal :o) Pak jsem ho ještě jednou viděl, ale asi už byl unavenej, tak mě nechal......ale příště .....příště už to bude určitě lepší a i když se z nás kámoši asi nestanou....tak to proběhne s menšíma emocema než dneska :o))) nevím jestli se mám těšit na další výlet.....dvounožci ušli 11 km a my čtyřnohý???? Mooooooooc :o))) Ale zase je paráda to, že hromada psů a žádnej nepřišel k úrazu....a o tom to je! Takže asi jo...budu se těšit :o) Teď jsem teda vyřízenej a jdu okamžitě zabrat nejlepší místo na gauči - celej gauč. A do zítřka nechci slyšet o nějakým výletu!!! http://www004.estranky.cz/system/editor/fckeditor/editor/images/smiley/msn/devil_smile.gifByli ještě po cestě na jídle, teda my...dvounožci :o) ...nechali mě ležet na zemi, na holý zemi na dlaždicích a Agáta - Agáta mohla sedět na lavici s nima.....je to nějaká spravedlnost???? Agáta je jen hnědá, jinak žádnej rozdíl mezi náma není.....no nakonec mi holka po mých prosebných očích donesla z auta deku a já ležel na dece....protože ty dlaždice byly tvrdý a studený.....no nic, gauč je gauč....

Max